Strojní zámečník - čistá měsíční mzda 37 100 Kč + ubytování

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáme zručné pracovníky, kteří se chtějí přidat k výrobě přívěsů a nakládačů. Nabízíme smysluplnou práci pouze na ranní směnu!

Nabízíme

  • Nástupní měsíční čistou mzdu okolo 37 100 Kč
  • Hrubá základní hodinová sazba 225 Kč/hod.
  • Denní diety v hodnotě 284 Kč
  • Příspěvek na ubytování
  • Práci pouze na ranní směny
  • Práci ve firmě s rodinnou atmosférou
  • Teambuildingové akce
  • Práci v modernizovaném areálu
  • Možnost kariérního růstu
  • Možnost týdenních záloh
  • Pravidelný kontakt s našim koordinátorem

Pracovní náplň

  • Dodržení harmonogramu výroby a termínu v plánu výroby
  • Vykonávání úkolů dle instrukcí vedoucího výroby
  • Zajištění evidence výroby
  • Návrhy na zlepšení kvality

Požadujeme

  • Vyučení v oboru
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Čistý trestní rejstřík
  • Svářečské oprávnění

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810.

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: SVCH

Místo práce: Chrudim

Plat: 35000 - 37100 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé