Operátor CNC - soustruh - čistá mzda 37 800 Kč/měs.

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Pro firmu vyrábějící stínící techniku hledáme nového zaměstnance na obsluhu CNC soustruhu.

Nabízíme:

  • Mzda  37 800 Kč měsíčně včetně prémií a bonusu
  • Prémie 20 % z průměru
  • Docházkový bonus 5 000 Kč/měs.
  • Příplatek za odpolední směnu
  • Možnost týdenních záloh
  • Zaškolení a pravidelná školení
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní benefity, závodní stravování, odměny
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Stabilní zaměstnání u prosperujícího zaměstnavatele

Náplň práce:

  • Ustavení přípravku a obrobku do stroje a jeho vystředění
  • Příprava nástrojů , údržba zařízení a nástrojů
  • Programování CNC strojů - řídící systém Heidenhain
  • Práce na CNC soustruhu, kusová výroba
  • Práce s měkkým i kaleným materiálem

Požadavky:

  • Praxe v oboru min 2 roky
  • SOU vzdělání v oboru obráběč kovů
  • Čtení technické dokumentace
  • Znalost systému Heidenhain
  • Zkušenosti s kusovou výrobou

Směnnost:- Ranní a odpolední směny, víkendy volné

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Noemi Janiczková

Telefon: +420 596 135 337
+420 606 780 380

Kód: 585

Místo práce: Opava

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 37800 - 40000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé